0533 438 45 52 TR EN SE Bize Ulaşın info@villatatili.com
Muhafazakar Villavillatatili.com
Doğayla iç içe veya doğrudan denizi panoramik olarak görebilen havuzu tamamen korunaklı Muhafazakar Villalarımız İslami hayat tarzını benimseyen ya da meraklı gözlerden uzak olmak isteyen müşterilerimiz için tasarlanmıştır. Aynı zamanda Kalkan´ın iç mahalleleri veya mükemmel bir doğayla çevrelenmiş köylerinde de bu gibi havuzu korunaklı villalarımız mevcut durumdadır. Özel yüzme havuzlu villada tatil keyfinize ekstra olarak aynı zamanda dış ve yabancı etkenlerden bütünüyle izole bir şekilde rahat ve endişesiz biçimde tatil yapabildiğinizi bir hayal eder misiniz! İster yeni evli bir çift olun ve balayı tatili için çok şık ve hoş bir villayı kiralamış olun, isterseniz tesettürlü bir aile olarak dış ortamların etkisinden ırak bir tatil planlamış olun, bu özelliğe sahip Muhafazakar Villalarımız kesinlikle tatilinizin daha rahat, daha güzel ve çok daha konforlu geçmesi adına size sunulmuş olan en büyük unsurların başında gelecektir. Tesettürlü Villa olarakta anılan bu tarz villaların yapımı hızla devam etmekte ve sayıları giderek artmaktadır. Özellikle Kalkan’ın İslamlar Köyü'nde ve Üzümlü Köyü'nde bu villalardan çokca konumlanmış durumdadır. Fethiye, Kayaköy'de de yapılan villaların neredeyse tamamına yakını yine bu tarz villalardan oluşmaktadır. Daha önce Muhafazakar Villa düşüncesi ile tasarlanmamış ancak bu tarz villalara gösterilen ilginin son zaman hızlı artması sebebiyle, villa sahiplerimiz, villalarını muhafazakar villaya çevirmektedirler. Gerek bahçe duvarlarını yükselterek, gerek perde sistemi yaparak, gerekse çevreye branda tarzı ürünler çekerek havuz ve havuz terasını kapatmaktadırlar. Bazı villalar ise konumu gereği muhafazakar villa tarzına uyum sağlayabilecek duruma gelememektedirler. Özellikle Kalkan Merkez'de yer alan villalar, Kalkan'ın coğrafi yapısından kaynaklanan yamaç üzerine kurulmuş bir yerleşim yeri olmasından nedeniyle, yan binalardan ne kadar görülmese bile üst tarafta kalan villalardan veya diğer evlerden görünme şansı oldukça yüksektir. Bundan sebepten kaynaklı olarak bir çok villa muhafazakar villa haline gelememektedir. Bu villaların müşterilerinin hepsi kapalı mutaassıp aileler olduğunu düşünüyorsanız ise bunu unutun kesinlikle yanılıyorsunuz. Son zamanlarda İngiliz müşteriler de dahil olmak üzere bu villaların resmen hayranı olmaya başlamışlardır. Daha rahat hareket imkanı ve dolayısıyla başkalarının rahatsız edici bakışlarından hiçbir şekilde etkilenmemek adına bu villaları tercih etmeyi son zamanlarda çok arttırmışlardır.
VİZYONUMUZ

Firmamızın kurmak istediği geleceği ve ulaşmayı hedeflediği noktayı tanımlayan VİZYON’ umuz;
Hizmet verdiğimiz alanlar olan Emlak, Turizm, İnşaat ve Bakım onarım sektörlerinde müşterilerimizi ve firmamızı geleceğe taşıyan, dünya genelinde bilinen bir Türk firması olmayı hedefleyen en doğru adres olmaktır.


MİSYONUMUZ

Firmamızın varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin hizmet edildiğini tanımlayan MİSYON' umuz;
Müşteri odaklı çözümler sağlayarak hizmet verdiğimiz tüm alan ve bölgelerde müşterilerimize kaliteli, özverili, hızlı ve ekonomik  hizmetler sunmaktır.


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
SOSYAL MEDYA
GÜVENLİ ÖDEME
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Kalkan Mah. Şehitler Cad. No. 14/6 Kaş / Antalya | 0 242 844 22 60 | E-Mail : info@villatatili.com
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cumartesi :08.30 - 20.00
Pazar :12.00 - 20.00


Kiralık Villa Muhafazakar Villa Nasıl Rezervasyon Yaparım ? Villa Tatili Nedir ?