0533 438 45 52 TR EN SE Bize Ulaşın info@villatatili.com
KALKAN
Kalkan körfezi ve çevremizdeki koylar bir çok kez Mavi Bayrak Ödülü almaya hak kazanan temizlik ve güzelliğe sahiptir. Yatların konaklayabileceği ve her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri marinası, barları, yat limanı çevresindeki balık lokantaları, incik boncuk ve el işi satan tezgahları, dükkanları, pansiyonları ve otelleriyle kasabamız gürültüden uzak, sakin bir tatil geçirmek isteyen, değişik bir atmosfer arayanlar tarafından tercih edilmektedir.
Teraslar üzerine kurulu restoranları ile de Teras Cenneti olarak da adlandırılan beldemizde yemek yerken muhteşem bir deniz ve gün batı manzarası sizlere eşlik eder. Sizlere özel olarak yapılan tekne turları ile turkuazın ve mavinin tonlarına sahip Akdeniz'in tadını çıkartabilirsiniz.
Kalkan, Türkiye' nin önde gelen Villa Turizmi bölgesidir. Yerli ve yabancılara ait muhteşem villalar yaz dönemlerinde sahiplerinden sonra kiracılarına da haftalık olarak kiraya verilmektedir. Muhteşem manzaralı sadece sizlere özel villalarda tatilinizi en iyi şekilde geçirebilirsiniz.
Begonvillerle süslü dar sokakları olan çarşı, Kalkan' ın tarihi özellikleri olan binaları ile çevrilidir. Çarşıda alışveriş için her türlü eşyayı ve el sanatları ürünlerini bulabilirsiniz. Beldede bulunan büyük marketlerden yada perşembe günleri kurulan kent pazarından da ekonomik bir şekilde alışveriş yapabilrsiniz.
Geceleri kendinizi bir çok alternatifi olan eğlence sektörünün içine atarak, stres atabilir eğlenebilirsiniz.
Ayrıca yabancı konuklarımız sayesinde de The Independent Gazetesi, 30/12/2006 tarihli yayınında beldemizi Avrupa' nın "En Romantik Tatil Yeri" seçilmiştir.
KALKAN KİRALIK VİLLALAR
FETHİYE
Efsaneye göre güneş tanrısı Apollon, Finike kralı Agenor’un küçük kızına aşık olur. Apollon utangaç kıza yaklaşabilmek için köpek kılığına girer. Çünk...
DAHA FAZLA BİLGİ >
KAŞ
Kalkan ve Gelemiş Köyü'nde son yıllarda turizm, hızlı bir şekilde gelişmektedir. Bu nedenle turistik tesislerin sayısı hızla artmaktadır. Kaş özellikl...
DAHA FAZLA BİLGİ >
KALKAN
Kalkan körfezi ve çevremizdeki koylar bir çok kez Mavi Bayrak Ödülü almaya hak kazanan temizlik ve güzelliğe sahiptir. Yatların konaklayabileceği ve h...
DAHA FAZLA BİLGİ >
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
SOSYAL MEDYA
GÜVENLİ ÖDEME
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Kalkan Mah. Şehitler Cad. No. 14/6 Kaş / Antalya | 0 242 844 22 60 | E-Mail : info@villatatili.com
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cumartesi :08.30 - 20.00
Pazar :12.00 - 20.00


Kiralık Villa Muhafazakar Villa Nasıl Rezervasyon Yaparım ? Villa Tatili Nedir ?