0533 438 45 52 TR EN SE Bize Ulaşın info@villatatili.com
Genel Bilgivillatatili.com
 Villa kiralarken nelere dikkat edilmelidir, nasıl bir yol izlenmelidir ?

​Villa kiralama yapmadan önce ilk belirlemeniz gereken tarihlerinizdir. Daha sonra anasayfamızda bulunan arama bölümünden giriş ve çıkış tarihlerinizi ve kişi sayınızı seçerek aramanızı yapabilirsiniz. Sizin istediğiniz tarihlerde müsait olan tüm villalarımız listelenecektir. Bu villalar arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken ihtiyaçlarınız doğrultusunda villanın konumu, muhafazakar olup olmaması, ısıtmalı havuzun mevcut olup olmadığı, kapalı havuzun olup olmadığı, jakuzinin olup olmadığı gibi seçeneklerdir.


 Nasıl rezervasyon yapabilirim?

​Online Rezervasyon; yapmak için size en uygun olduğunu düşündüğünüz villanın sayfasından öncelikle giriş ve çıkış tarihlerini seçmeniz ve adım adım istenilen bilgileri girerek rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Online rezervasyon yaparken HAVALE İLE ÖDEME seçeneğini seçmeniz durumunda sistem size otomatik bir e-posta gönderecektir. Bu e-posta da MÜŞTERİ PANELİ ne giriş bilgileriniz ile banka hesap numaralarımız tarafınıza ulaştırılacaktır. Rezervasyon yaptığınız tarih ve saatten itibaren 24 saat içinde rezervasyonunuzu gerçekleştirirken tarafınıza belirtilen tutarı, e-postada size iletilen banka hesaplarına yatırmanız gerekmektedir. Belirtilen kapora tutarı yada tutarın tamamının verilen banka hesaplarına geçmesine mütakip 30 dakika ila 1 saat içinde MÜŞTERİ PANELİ kullanımınıza açılacaktır.

Online rezervasyon yaparken KREDİ KARTI İLE ÖDEME  seçeneğini seçmeniz durumunda, sistem belirtmiş olduğunuz e-posta adresine MÜŞTERİ PANELİ bilgilerinizi otomatik olarak gönderecektir. Müşteri panelinizden rezervasyonunuz ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Telefon İle Rezervasyon; yapmak için websitemizde belirtilen numaraların herhangi birinden tarafımıza ulaşıp, tercihiniz olan tatil villamızın hangisi olduğunu bizimle paylaşmalısınız. Daha sonrasında telefonda sizi ağırlayan temsilcimiz rezervasyonunuz için gerekli tüm yardımları size sunacaktır.


 Müşteri paneline nasıl ve nerden ulaşabilirim?

Müşteri panelinize sayfamızın sağ üst köşesinde (mobil kullanımlarda sayfanın üst ve orta kısmında) bulunan linkten veya https://www.villatatili.com/musteri/giris linkinden direkt olarak ulaşabilirsiniz.


 Rezervasyonumun onaylanması için ne kadar zamanda,  ne kadar ödeme yapmam gerekir?

​Rezervasyounuzun onaylanması için, online rezervasyon üzerinden BANKA HAVALESİ İLE ödeme seçeneğiyle talebinizi gerçekleştirdiğiniz andan itibaren 24 saat içinde belirtilen banka hesaplarına minimum toplam kiralama tutarının %35 lik kısmını tarafımıza göndermelisiniz.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME seçeneği kullanılması durumunda rezervasyonunuz otomatik olarka gerçekleşecektir.


 Villa kiralarken nelere dikkat edilmelidir, nasıl bir yol izlenmelidir?

​Villa kiralama yapmadan önce ilk belirlemeniz gereken tarihlerinizdir. Daha sonra anasayfamızda bulunan arama bölümünden giriş ve çıkış tarihlerinizi ve kişi sayınızı seçerek aramanızı yapabilirsiniz. Sizin istediğiniz tarihlerde müsait olan tüm villalarımız listelenecektir. Bu villalar arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken ihtiyaçlarınız doğrultusunda villanın konumu, muhafazakar olup olmaması, ısıtmalı havuzun mevcut olup olmadığı, kapalı havuzun olup olmadığı, jakuzinin olup olmadığı gibi seçeneklerdir.


 Villalara giriş çıkış saatleri nedir?

Villalarımızın tamamında giriş ve çıkış saatleri aynıdır. Çıkış saati sabah 10.00, giriş saati ise öğleden sonra 16.00 dır. Bu saatler arasında villalarımız, görevli arkadaşlarımız tarafından sizler için temizlenerek hazır hale getirilmektedir. Bu saatler dışında giriş ve çıkış yapılması malesef ki mümkün değildir.


 Villalarda konaklama kapasiteleri (Kişi Kapasitesi) neye göre belirlenmektedir?

Villalarımızda maksimum kaç kişinin kalabileceğini belirten kişi sayıları, bünyesinde bulundurdukları yatak odası sayısına göre belirlenmektedir. Tüm villalarımızın detay sayfalarında kişi sayısı olarak belirtilen kişi kapasitesinden fazla kişinin konaklama imkanı bulunmamaktadır.


 Villalara evcil hayvanlarımızı kendimizle birlikte getirebiliyor muyuz?

Villalarımızın büyük çoğunluğunda evcil hayvan kabul EDİLMEMEKTEDİR. Bu yüzden rezervasyonunuzu gerçekleştirmeden önce, ekibimize evcil hayvanınızın bulunduğunu bildirmekle yükümlüsünüzdür. Evcil hayvan mevcudiyeti bildirilmeden giriş yapılmak istenmesi durumunda, villaya girişinize kesinlikle izin verilmeyecektir (Villa evcil hayvan kabul etmiyor ise).


 Villalarda temizlik, havuz bakımı ve bahçe bakımı nasıl işlemektedir? Müşteri olarak nelere önem verip, dikkat etmeliyiz?

​Villalarımızın havuz ve bahçe bakımlar günün erken saatlerinde, günlük olarak yapılmaktadır. Temizlik ise size değerli müşterilerimizin villaya girişinden önce yapılıp, temiz çarşaf, yastık kılıfı vb ekipmanlarla teslim edilir.

1 hafta üzeri kiralamalarda her hafta bitiminde ücretsiz temizlik yapılmaktadır. Bu temizlik ortalama 4 ila 5 saat arasında sürmektedir ve ücretsizdir. 1 haftalık kiralamarda, konaklama sürecinde tekrar bir temizlik istenmesi durumunda ekstra ücrete tabi olmaktadır.

Havuz kullanımında aşırı yağ kullanımı, elbise ile girilmesi vb durumlarda havuzların temizliği açısından tekrar boşaltılıp doldurularak kullanıma hazır hale getirilmektedir. Bu zaman alan ve maliyetli bir çalışmadır. Bu en çok dikkat edilmesi gerken hususlardan bir tanesidir.


 Villaların haftalık ücretlerine neler dahildir?

Villaların detay sayfalarında belirtilen dönemlere göre haftalık kiralama fiyatlarına; elektrilk, su, tüpgaz, internet, günlük havuz ve bahçe bakımı, her 7 günde bir gerçekleştirilecek temizlik, arıza durumunda servis ücretleri (müşteriden kaynaklanmaması durumunda) ve komisyon KDV si dahildir.


 Villalarda minimum konaklama süresi nedir?

​Portföyümüzde bulunan villalarımızın çoğunda minimum kiralama süresi 7 gece 8 gündür. Fakat dönemsel olarak oluşturulan kampanyalar ile kısa süreli tarihli kiralamalar da yapılabilmektedir. Bu kampanyalar için sitemizi takip edebilir, yada anasayfanın aşağısında bulunan haber bültenimize e-posta adresinizle katılabilirsiniz.


 Villada konaklamaya gelirken yanımızda neler getirmemiz gerekir?

Villalarımızda konaklamanız sürece tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek düzeyde mutfak ekipmanı bulunmaktadır. Girişinizden önce temizlik yapılmasından dolayı, kişi sayısında set olarak banyo havlusu, el havlusu verilmektedir. Bazı villalarımızda villa sahiplerinin insiyatifine dayalı olarak plaj havlusu da verilmektedir.

Özel eşyalarınız dışında aslında pek te birşey getirmenizi gerektirmeyen bir tatil anlayışıdır villa tatili.


 Rezervasyonumun onaylanması için ne kadar bir ödeme yapmam gerekmektedir?

Villalarımız arasında size en uygun olan villayı kiralamak istediğinizde, seçmiş olduğunuz tarih aralığında sizler için belirtilen toplam ödeme tutarının %35 lik kısmını yada tamamını, websitemizden kredi kartı ile yada size belirtilen banka hesap numaralarına havale/eft yolu ile ödemenizi yaptıktan sonra rezervasyonunuz onaylanmış olacaktır. Toplam tutarın sadece %35 lik kapora kısmını ödeme yapmanız durumunda geri kalan %65 kısmı villaya girişinizden hemen önce sizden tahsil edilecektir.

VİZYONUMUZ

Firmamızın kurmak istediği geleceği ve ulaşmayı hedeflediği noktayı tanımlayan VİZYON’ umuz;
Hizmet verdiğimiz alanlar olan Emlak, Turizm, İnşaat ve Bakım onarım sektörlerinde müşterilerimizi ve firmamızı geleceğe taşıyan, dünya genelinde bilinen bir Türk firması olmayı hedefleyen en doğru adres olmaktır.


MİSYONUMUZ

Firmamızın varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin hizmet edildiğini tanımlayan MİSYON' umuz;
Müşteri odaklı çözümler sağlayarak hizmet verdiğimiz tüm alan ve bölgelerde müşterilerimize kaliteli, özverili, hızlı ve ekonomik  hizmetler sunmaktır.


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
SOSYAL MEDYA
GÜVENLİ ÖDEME
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Kalkan Mah. Şehitler Cad. No. 14/6 Kaş / Antalya | 0 242 844 22 60 | E-Mail : info@villatatili.com
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cumartesi :08.30 - 20.00
Pazar :12.00 - 20.00


Kiralık Villa Muhafazakar Villa Nasıl Rezervasyon Yaparım ? Villa Tatili Nedir ?